Slevy

Naše prodejny

Naše prodejny

KVALITNÍ ZBOŽÍ NEJEN PRO SPORTOVCE, 1 MĚSÍC NA VYZKOUŠENÍ A PŘÍPADNÉ VRÁCENÍ. DESÍTKY VÝDEJNÍCH MÍST (uloženka.cz).

Věrnostní program eshopu "nansen" funkční prádlo z bambusu a merina

Pro Vaši ještě větší spokojenost jsme spustili Věrnostní program. Budete tak moci nakupovat ještě výhodněji. Věrnostní program je založený na získávání bodů za nákup, které později můžete přeměnit ve slevu. Pro zařazení do Věrnostního programu se musíte zaregistrovat. Bez zaregistrování je nákup samozřejmě možný, ale bez nároku na získání bodů.

Registrace

V sekci PŘIHLÁŠENÍ vyplňte svůj email a zvolte si heslo. Dále zadejte své kontaktní údaje. Zaregistrovat se můžete zde.

Objednávání

U každého produktu se zobrazuje kolik bodů Vám v případě jeho zakoupení bude připočteno. Body jsou připisovány po potvrzení objednávky a její převzetí.

Kolik bodů získáte?

Za každých nakoupených 10,-Kč získáváte od nás 1 bod do Věrnostního programu. Pod svým přihlášením v našem eshopu www.nansen.cz máte možnost stav bodů kdykoli zkontrolovat v sekci Můj účet, Věrnostní body. Body si můžete zkontrolovat hned po přihlášení zde.

Při dalším nákupu máte možnost nasbírané body proměnit v pokladně za SLEVU. Za 100 bodů máte nárok na slevu 20 Kč., za 1000 bodů bude sleva 200 Kč apod.

Platnost bodů

Je časově neomezená! Není naším cílem stresovat Vás s platností nasbíraných bodů, ale poděkovat Vám touto formou za Vaši věrnost.

Děkujeme, že jste s námi.