Slevy

Naše prodejny

Naše prodejny

KVALITNÍ ZBOŽÍ NEJEN PRO SPORTOVCE, 1 MĚSÍC NA VYZKOUŠENÍ A PŘÍPADNÉ VRÁCENÍ. DESÍTKY VÝDEJNÍCH MÍST (uloženka.cz).

Radek Drochytka IČO:67064825 DIČ:CZ780429383

O nás

Jedním z prvních průkopníků speciálně upraveného vlněného prádla byl Fridtjof Nansen, který prádlo používal na svých polárních expedicích, ze kterých se inspirovali další polárníci jako byl Roald Amundsen či Robert Scott.

Nansen je poměrně mladá značka funkčního prádla a oblečení, která je založena na využití přírodních, obnovitelných zdrojů jako je bambus a vlna merino.

Testováním poměru a směsí vláken jsme chtěli uspokojit nároky na funkční pádlo jak rekreačních, tak především profesionálních sportovců, a to během celého roku. Po 2 letech vývoje vám tak nyní můžeme představit zcela novou a revoluční řadu sportovního oblečení a funkčního prádla značky nansen.

Naše sportovní oblečení není alternativou k syntetickým vláknům jako je polyester, ale jedinečnou synergií, která změní pohled a chápání sportovců na funkční prádlo.

Připravili jsme pro Vás řadu pánského a dámského funkčního prádla na bázi bambusového vlákna v kombinaci s merinem, které vás překvapí jemností materiálu, ale především svojí funkčností. Naše patentovaná technologie výroby a složení úpletu totiž zaručuje velmi rychlý odvod vlhkosti z pokožky a následně i rychlé odpaření, a to díky přirozené savosti materiálu.

Mile vás překvapí také antibakteriální vlastnosti našeho sportovního oblečení spolu s velmi příjemnou prodyšností, která je umocněna chytrým systémem ventilačních panelů. Díky přidanému malému množství lycry je naše funkční oblečení nansen strečové, takže se přizpůsobí vašemu tělu a nikde zbytečně netahá. Dokonalosti jsme dosáhli ochranou před UV zářením, kdy je naše oblečení schopno zachytit až 99% tohoto záření. Celá koncepce značky nansen vychází z poznání, že příroda zná ta nejlepší řešení. Naším řešením je nansen /merino + bamboo base/. Zkuste vlastnosti bambusu a merina na vlastní kůži.

Váš nansen team